|   | 
 • Develililer iftarda bir araya geldi


  Develililer iftarda bir araya geldi

  Kayseri ve Develi’den birçok protokol mensubunun katılımıyla Kemeraltı Develi Cıvıklı Salonu’nda gerçekleşen iftar programında konuşan dernek başkanı İsmail Arslan, 2004 yılında kurulan derneğin o tarihten bu yana Develililerin birlik ve beraberliği için çalıştığına vurgu yaparak, “Kayseri’de yaşayan ve geçmişte birçok güzelliği beraber yaşamış hemşehrilerimizin, şehir hayatının zorluklarından dolayı kopmuş olan ilişkilerini yeniden, güzel ve sağlam bir temel üzerine oturtmak amacıyla 2004 yılında derneğimizi kurduk. Kuruluşundan bu güne bu amaç doğrultusunda faaliyet gösteren derneğimiz, şükürler olsun ki 15. yılını tamamlamış bulunuyor. Bugün de burada bir iftar organizasyonuyla hemşehrilerimizi bir araya getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.  Etiketler Kayseri Develi İftar

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.