|   | 
 • Elektrik Trafolarına Yeni Çehre


  Elektrik Trafolarına Yeni Çehre
  Elektrik trafolarının dış cepheleri boyanarak çirkin görünüm giderildi

  İlan-ı Aşk Panosu olarak kullanılan ve çirkin görünümüyle vatandaşların tepkisini çeken elektrik trafoları yeniden boyandı.

  KCETAŞ tarafından elden geçirilen bütün elektrik panolarının dış cepheleri boyanarak üzerlerindeki yazı ve resimler kapatıldı.

  Böylece pırıl pırıl bir görünüme kavuşan elektrik panolarının kaç gün bu şekilde temiz kalacağı ise merak konusu. Zira gençlerin ellerindeki sprey boyalarla başta elektrik panoları olmak üzere okul, cami ve binaların bahçe duvarlarını sorumsuzca boyamaları ve sevdiklerine aşklarını ilan etmeleri bıktırıcı bir hal aldı.

  DAHA ÖNCE HABER YAPMIŞTIK

  Konuyla ilgili olarak “Elektrik Panoları İlan-ı Aşk Panosu” oldu başlığı ile haber yapmış ve elektrik panoların üzerine yazılan yazıların çirkin görüntüye neden olduğunu ve vatandaşların tepkisini çektiğini dile getirmiştik.  Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.