|   | 
 • Hakkari değil Kayseri


  Hakkari değil Kayseri
  Kayseri'nin Tomarza ilçesine bağlı Arslantaş köyündeki karla mücadele ve yol açma çalışmaları, daha çok Hakkari gibi Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan illerde yaşanan karla mücadele çalışmalarını andırdı.

  Kayseri'de merkezde kar yağışı olmazken, ilçelerde yağan kar hayatı olumsuz yönde etkiledi. Tomarza ilçesine bağlı Arslantaş köyünde kar kalınlığı yaklaşık 2 metreye kadar ulaştı. Kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanan yollar, Karayolları Bölge Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları ile ulaşıma açılmaya çalışılıyor.
  Arslantaş köyündeki yol açma ve kar temizleme çalışmaları ise daha çok Hakkari gibi Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan illerde yaşanan karla mücadele çalışmalarını andırdı.  Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.