|   | 
 • İnönü Parkı Yürüyüş Parkuru Yenileniyor


  İnönü Parkı Yürüyüş Parkuru Yenileniyor

  Büyükşehir Belediyesi, Kayseri’nin en eski ve en gözde parklarından birisi olan İnönü Parkı’ndaki yürüyüş parkurunu yeniliyor.

  Kayseri’deki ilk yürüyüş parkurlarından birisi olan ve uzun süre bölge sakinlerine hizmet eden yürüyüş parkuru miadını doldurunca yeniden yapılmaya başlandı.

  Hem sporcular hem de bölgede yaşayan vatandaşlar tarafından kullanılan yürüyüş parkurunun yenilenmesi bölge sakinlerini de memnun etti. Komşularıyla her sabah burada yürüdüklerini ifade eden bir grup vatandaş, “Buradaki yürüyüş parkuru çok önceden yapılmıştı ve bu yüzden de bir hayli eskimişti. Büyükşehir Belediyemiz sağolsun yeniden yapıyor. İnşallah en kısa zamanda biter de yeniden kullanmaya başlarız” diye konuştu.

  Büyükşehir Belediyesi tarafından yeniden yapılan yürüyüş parkurunun önümüzdeki günlerde tamamlanması planlanıyor.
  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.