|   | 
 • Karamollaoğlu: "Biz milletimizle ittifak yaptık"


  Karamollaoğlu:
  Rize’de belediye başkan adaylarını tanıtan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, seçimlerde ittifak yapmayarak parti olarak tek başına girdiklerini dile getirdi.

  Rize İsmail Kahraman Kültür Merkezi’nde gerçekleşen aday tanıtım toplantısında konuşan Karamollaoğlu, “Türkiye’de seçime tek başına giren sadece Saadet Partisi’dir. Biz ittifak yapmadık. Biz milletimizle ittifak yaptık. Biz aday seçerken ‘dürüst başkan dürüst yönetim’ diyoruz. Adaylarımızı bu kriterlerle seçtik. Bütün belediye başkan adaylarımız oy artırmak için değil, seçime kazanmak için yarışacak” ifadelerini kullandı. 
  Genel Başkan Karamollaoğlu, her yerde Saadet Partisi’ne çok büyük ilginin olduğunu vurgulayarak, “Biz kimseye saldırarak siyaset yapmıyoruz. Onları rencide edecek kelimeler kullanmıyoruz. İktidarın kullandığı ifadeleri görünce ‘böyle devlet adamı olmaz’ diyorum. Şimdi kendilerinden olmayanları ‘hain’ ilan ediyorlar. Yarın aynı hakaretle sen karşılaşsan ne yapacaksın. ‘Ben hain değilim mi’ diyeceksiniz? Oyumuz artıyor. Saadet Partisi atağa geçti. Oylarımızda patlama olacak. Anketler bunu gösteriyor. Anketlerde oyumuz arttığı için oklarını bizim üzerimize doğrultuyorlar” dedi. 
  Saadet Partisi Rize il ve ilçe belediye başkan adayları ise şu şekilde oldu: 
  Rize: Muhammet Kaçar 
  Ardeşen: Sait Eksilmez 
  Çamlıhemşin: İbrahim Döner 
  Çayeli: Hamza Yılancı 
  Derepazarı: Beytullah Yılmaz 
  Fındıklı: Onur Öztürk 
  Güneysu: Vahdet Erdoğan 
  Hemşin: Abdulkadir Çelik 
  İkizdere: İlyas Taşkın 
  İyidere: Mustafa Aydın Kartal 
  Kalkandere: Mehmet Özdemir 
  Pazar: Hasan Taşkın   Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.