|   | 
 • ERÜ?de 1. Ulusal Maneviyat Psikolojisi Sempozyumu


  ERÜ?de 1. Ulusal Maneviyat Psikolojisi Sempozyumu
  Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Psikolojik Danışma ve Araştırma Rehberlik Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından ?1. Ulusal Maneviyat Psikolojisi Sempozyumu? düzenlendi.Sabancı Kültür Merkezi?nde düzenlenen 2 oturumlu sempozyuma, Psikiyatrist...

  Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Psikolojik Danışma ve Araştırma Rehberlik Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından ?1. Ulusal Maneviyat Psikolojisi Sempozyumu? düzenlendi.
  Sabancı Kültür Merkezi?nde düzenlenen 2 oturumlu sempozyuma, Psikiyatrist Dr. Hatice Alibaşoğlu, Psikiyatrist Dr. Mustafa Ulusoy, Öğretim Görevlisi Mustafa Atak, Doç. Dr. Osman Nuri Küçük, Prof. Dr. Erol Göka, Psikiyatrist Dr. Mustafa Merter, Psikolog Şenay Çetin ve Prof. Dr. Kemal Sayar konuşmacı olarak katıldı.
  Sempozyuma, öğrencilerin ilgisinin yoğun olduğu gözlendi.  Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.